REZERVASYON İÇİN : 0 264 428 9097
Ailece bir günlük tatil... facebook twitter

TARİHÇE...

Tesislerimiz 1969 yılı itibariyle kurucumuz merhum Ali ALTIPARMAK tarafından avcılık yolu ile elde edilen dere alabalıkları ile faaliyete başlamıştır. 1972 yılında ülkemizde üretime başlanılan gökkuşağı alabalığı aynı yıl içerisinde tesislerimizde de amatör olarak üretimine başlanmıştır.

Yine aynı yıllar içerisinde amatör olarak küçük çaplı restaurantımız kurulmuştur. 1990 lı yıllara kadar inişli çıkışlı bir grafik sergileyen tesisimiz , o yıllarda Ali ALTIPARMAK’ın mahdumlarının yetişmesiyle birlikte işletmeyi profesyonel bir anlayışla yönetmeye başlamıştır.

2000 yılında şirketleşme yoluna giden tesisimiz 1. Şirketimiz olan Altındere Alabalık Ürt. Paz. Turz. İnş. San.Tic. Ltd. Şti kurmuştur. Tesislerimiz zamana ayak uyduran yenilikçi işletme, mimari ve hizmet anlayışıyla bölgemizde, sektöründe öncü kuruluş haline gelmiştir.

2005 yılında 2. Şirketimiz olan Alpa Su ve Deniz ürünleri kurulmuştur. 2006 yılında 100 ton/yıl kapasiteli üretim tesisimiz Sakarya/Akyazı/Yağcılar da üretime geçmiştir.2009 yılı içerisinde Sakarya/Hendek/Kadifekale köyünde aksu deresi üzerinde 500ton/yıl kapasiteli projemizi hayata geçirdik.2010 yılında Düzce/Gölyaka ilçesinde 20.000.000/yıl kapasiteli yavru üretim ve kuluçkahane kompleksi hizmete girmiştir.

Tesislerimiz hijyenik ve kaliteli ürünler üretip, güleryüzlü hizmet anlayışıyla müşterilerimize sunmaya devam edecektir .

Bölgemizde öncü kuruluş haline gelmemizi sağlayan siz değerli müşterilerimize şükranlarımızı sunarız.

Altındere Alabalık Tesisleri