Hakkimizda

ALTINDERE ALABALIK TESİSLERİNE HOŞGELDİNİZ...

Altındere Alabalık Tesisleri, Altındere Akarsuyunun üzerine kurulmuş, ormanın içinde cennetten bir köşe gibidir. Bol oksijenli ve sağlıklı ortamı ile bir günlük tatilde bile bütün yorgunlukların unutulduğu güzel ve doğal bir mekandır. Yaşadığınız bu güzellikleri çevrenizdekilerle paylaşın.Tesislerimiz her yıl yeni ilaveleriyle ve gelişen zamana ayak uyduran kalite anlayışı ile size daha iyi hizmet vermek için çalışıyor. Yeterki siz değerli insanlar bu güzel hizmetlerden ve ortamlardan yararlanın. Bizim bütün mutluluğumuz size verdiğimiz hizmet kalitesi ve sizin memnuniyetinizdir.

Tesislerimiz Akyazı / Altındere Beldesine bağlı Altındere akarsuyunun üzerinde vadide son durakta bulunmaktadır. İnsana saygıya dayalı hizmet anlayışımız sizlere daha kaliteli hizmet sunmamızı sağlıyor. Çocuklar için oyun parkı, İbadetleriniz için mescit, modern ve temiz lavabolar, çeşmeler ve alabalık havuzlarımız, doğal ve tabi ortam kuş cıvıltısı ve su sesleri, eğlence, dinlenme salonları ve şark köşesi ile hergün sizlerin hizmetindedir.

Tesislerimizde toplantı organizasyonları yapılmaktadır. Tesislerimiz gece saat 24 ( Son bahar ve Kış mevsiminde 23 ) e kadar açıktır. Yaz kış her mevsim her saat sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.(Ramazan ayında sadece iftarlarda hizmet vermekteyiz. İftar yemekleriniz için lütfen rezervasyon yaptırınız.)